Kde pomáhají naše virtuální prohlídky

Virtuální prohlídky pomáhají prodávat, prezentovat, lákat zákazníky i návštěvníky.

Virtuální prohlídky nemovitostí

Prodej a pronájem nemovitostí

Virtuální prohlídky vás nadchnou svými možnostmi. A nejen vás. Ocení je zejména zájemci o nemovitosti. Nabídněte jim nepřetržité online prohlídky a nechte je do interiéru nahlédnout ve chvíli, kdy se jim to nejlépe hodí.

Více informací
Virtuální prohlídky firemních prostor

Prezentace firemních prostor

Připravíme online prohlídku showroomu, prodejny, firmy, wellness, školy… Využijte moderního nástroje pro úspěšné makléře a majitele nemovitostí, který zrychlí a zefektivní prodej jakékoliv nemovitosti.

Více informací
Virtuální prohlídky hotelů

Ubytování a restaurace

Nalákejte své hosty virtuální prohlídkou pokojů a prostor restaurace. Ukažte, na co se u vás každý může těšit. Vyzdvihněte to nejkrásnější, co ve vašich prostorách je, a získejte náskok před konkurencí.

Více informací
Virtuální prohlídky památek

Propagace památek a turismu

Představte ostatním zajímavá místa pomocí atraktivní online 3D prohlídky. Jděte s dobou a využijte ke své propagaci virtuální prohlídku, díky které se každý divák ocitne na vašem krásném místě a bude ho chtít navštívit.

Více informací
Virtuální prohlídky veletrhů

Veletrhy a konference

Proveďte budoucí návštěvníky nebo efektivněji prodávejte stánky vystavovatelům. Ukažte se pomocí virtuální prohlídky v online světě. Dostaňte se své cílové skupině pod kůži a přilákejte ji k sobě blíž.

Více informací
Virtuální prohlídky ve stavebnictví

Stavebnictví a interiéry

Virtuální prohlídka je to pravé nejen pro architekty a stavební firmy, ale dokáže perfektně představit kuchyňská studia a další interiéry. Buďte v moderní době stále o krok napřed a využijte nástroj, který vám k tomu pomůže.

Více informací
Obrazovka notebooku s mapou

Google Street View 360° prohlídka

Díky této virtuální prohlídce se můžete podívat na kterékoliv místo. Že mezi ostatními chybí vaše firma? Přibližte se lidem. Nechte je, ať se online podívají na vaši ulici i prostory firmy.

Více informací

Objednejte si virtuální prohlídku online