Virtuální prohlídka restaurace či hotelu

Nabídněte svým potenciálním hostům prohlídku vašich prostor. Ukažte, co u vás zaručeně musí vidět na vlastní oči.

Proč si pořídit virtuální prohlídku restaurace, hotelu nebo třeba penzionu?

Více přiblížíte prostor hostům

Kdo si vybírá hotel, penzion či restauraci pro romantickou nebo rodinnou večeři, vždy se rád předem podívá, jaký prostor na něj čeká. Umožněte lidem, aby se online podívali na vizualizaci pokoje i místa, kde se dobře nají.

Malá investice vás vynese výš

Pokud zainvestujete do virtuální prohlídky svého prostoru, přidáte ke svým službám pořádný bonus navíc. Ve svých rukách budete mít nástroj, který můžete k propagaci využívat – kdekoliv a kdykoliv se vám zachce.

Nalákáte ty správné zákazníky

Ve vašem oboru existuje spousta cílových skupin. Díky virtuální prohlídce ubytovacího zařízení či restaurace přivedete hosty, kteří vyhledávají to, co nabízíte. Udělejte vše pro to, abyste byli spokojeni vy i druhá strana.

Jak může vaše virtuální prohlídka vypadat

Když máte restauraci, která je něčím výjimečná, ukažte ji! Tím jsem se řídil já a nelituji. Chtěl jsem, aby velký prostor restaurace rozdělený na designově odlišné zóny vzbudil v lidech chuť k nám zajít. Proto jsem zvolil virtuální prohlídku, která interiér ukazuje v celé jeho kráse při propagaci na internetu. A světe div se, chodí k nám ještě víc lidí. Věřím, že to je právě díky virtuální prohlídce, která dokáže vzbudit emoce v tom, kdo se na ni zrovna dívá.
Slavomír Bártlmajitel restaurace v Praze
Byla by škoda neukázat ze všech stran hotel, který obklopuje šumavská příroda. Zaujala mě možnost natočit virtuální prohlídku, kterou lze umístit nejen na naše stránky, ale třeba i do inzerátů nebo jiných reklamních sdělení. Tak jsem to vyzkoušela. Jezdí k nám teď víc lidí a už od tří z nich jsem slyšela, že se nechali zlákat virtuální prohlídkou, kterou viděli v inzerci. Jsem za to moc ráda 🙂
Kamila Dudovámajitelka penzionu na Šumavě

Jak probíhá tvorba virtuální prohlídky ubytovacího nebo stravovacího zařízení

Dokončete objednávku na našich stránkách. Obratem vám pošleme všechny potřebné informace a domluvíme si termín návštěvy.

2. Příprava objektu a návštěva

Při návštěvě doladíme prostor, u nemovitostí provedeme fotostaging a speciální technologií připravíme 3D sken.

3. Hotovo do dvou dnů

Zpracujeme virtuální prohlídku, nahrajeme na server a odešleme vám ji k odsouhlasení. K dispozici máte neomezený počet revizí.

Vaše časté otázky

V jakých lokalitách nabízíte tvorbu prohlídky?

Primárně se zaměřujeme na Prahu a střední Čechy. Pokud jste z jiné lokality, určitě se nám ale také ozvěte. Domluvíme se s vámi individuálně.

Jak mám připravit objekt před vaší návštěvou?

Ve stručnosti se dá říct, že by měl dobře vypadat jak exteriér, tak interiér vaší restaurace, ubytovacího zařízení či jiného prostoru. Cílem je, aby váš prostor zaujal potenciální hosty již na první pohled. Minimálně se vyplatí posekat trávník, zbavit příjezdovou cestu plevelu. To, že je objekt sloužící k poskytování služeb hostům uvnitř pečlivě uklizený a nejsou v něm žádné zbytečné předměty navíc, bývá samozřejmostí. Co ale můžeme doporučit, je pustit do prostoru co nejvíce světla, virtuální prohlídce to pomůže.

Jak obdržím hotovou virtuální prohlídku?

Stejně jako ostatní i vy obdržíte odkaz ke sdílení a kód pro vložení virtuální prohlídky na stránky. Část klientů vlastní one-page web ve formě podstránky pod našimi stránkami (s jejich vlastním brandingem).

Kde mohu virtuální prohlídku využít?

Tuto speciální prohlídku využijete na svých internetových stránkách, v mapách, na Google Places, ale i u firemního zápisu na Google.

Jak dlouho trvá realizace virtuální prohlídky?

Snažíme se, aby klient měl u sebe virtuální prohlídku co nejrychleji. I pro vás to tedy zvládneme do 48 hodin od návštěvy a skenování.

Přidáte za mě prohlídku do Google Maps?

Ano, pokud si to budete přát, vaši prohlídku rádi umístíme na Google server a postaráme se o to, aby se dostala do map. Jde o volitelnou příplatkovou službu.

Objednejte si virtuální prohlídku online

Chcete poradit?

Nevíte, kterou variantu zvolit? Potřebujete poradit? Máte individuální požadavek?
Zavolejte na 605 117 525 nebo nám pošlete zprávu.