Co o virtuálních prohlídkách říkají klienti

Přečtěte si reference těch, kteří již využili našich služeb a nechali si vytvořit virtuální prohlídku nemovitosti.

Virtuální prohlídka nám rozhodně urychlila nalezení kupce a do 3 týdnů bylo zarezervováno. Navíc díky ní přišli pouze zájemci, kterým dispozice bytu vyhovovala, a neztrácel se tak čas zbytečnými prohlídkami. Výsledná virtuální prohlídka byla skvěle zpracovaná a doporučili bychom ji určitě každému, kdo chce urychlit prodej své nemovitosti. Vytvoření prohlídky bylo jen otázkou jedné schůzky a druhý den byla hotová. Spolupráce byla celkově velmi příjemná a profesionální.
Barbora a Wouter Karel Jan van den Bergprodávající
Pronajímám kanceláře. Když jsem hledala jejich osazenstvo, chtěla jsem mít jistotu, že brzy získám ty správné lidi. A to se mi s virtuální prohlídkou podařilo za velmi krátkou dobu. Na virtuálních prohlídkách bych vyzdvihla hlavně to, že mi ušetřily práci a čas, který bych strávila osobními prohlídkami s každým zájemcem.
Věra Pokornámanažerka business centra v Plzni
Pronajímám soukromý resort na krásném místě. Hledal jsem možnost, jak jej ukázat veřejnosti, protože je mi jasné, že samotný popis je prostě málo. Virtuální prohlídka je skvělým nástrojem jak toho dosáhnout a navíc můžete prostory ukazovat 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, aniž se musíte o cokoliv dalšího starat.
Stanislav Moudrýmajitel resortu v jižních Čechách
Chtěl bych poděkovat pracovníkům Tomcraftu, kteří mně (potažmo mé nemovitosti) věnovali tolik péče! Jejich práce není jen o natočení prostoru. Dokážou ho před skenováním upravit tak, že vypadá fakt nádherně.
Aleš Kalouspronajímatel bytu v Ústí nad Labem
Tomcraft doporučuji. Sama jsem vyzkoušela jejich služby a můžu říct, že odvedli skvělou práci za překvapivě krátkou dobu. Výsledkem je krásná virtuální prohlídka, kterou využívám na více místech, nejen v inzerci.
Markéta Salovovámajitelka restaurace v Praze
Když máte restauraci, která je něčím výjimečná, ukažte ji! Tím jsem se řídil já a nelituji. Chtěl jsem, aby velký prostor restaurace rozdělený na designově odlišné zóny vzbudil v lidech chuť k nám zajít. Proto jsem zvolil virtuální prohlídku, která interiér ukazuje v celé jeho kráse při propagaci na internetu. A světe div se, chodí k nám ještě víc lidí. Věřím, že to je právě díky virtuální prohlídce, která dokáže vzbudit emoce v tom, kdo se na ni zrovna dívá.
Slavomír Bártlmajitel restaurace v Praze
Byla by škoda neukázat ze všech stran hotel, který obklopuje šumavská příroda. Zaujala mě možnost natočit virtuální prohlídku, kterou lze umístit nejen na naše stránky, ale třeba i do inzerátů nebo jiných reklamních sdělení. Tak jsem to vyzkoušela. Jezdí k nám teď víc lidí a už od tří z nich jsem slyšela, že se nechali zlákat virtuální prohlídkou, kterou viděli v inzerci. Jsem za to moc ráda 🙂
Kamila Dudovámajitelka penzionu na Šumavě
Virtuální prohlídku oceňuji hned z několika důvodů. Za prvé můžu veřejnosti ukázat, jak to vypadá v našem infocentru a že si tu může každý i posedět u kávy a třeba napsat pohlednici blízkým. Za druhé se naši návštěvníci s pomocí online prohlídky lépe orientují v našem nejbližším okolí a snadněji nás najdou. A za třetí je mi jasné, že prohlídkou lze nalákat nové návštěvníky zdejších památek. Jejich virtuální prohlídky mám také v plánu.
Petr Máchaspolumajitel soukromého infocentra
Dobrý den, ráda bych vám poděkovala za vytvořenou virtuální prohlídku. Moc se mi líbí, že jsem předem věděla, na co se tam můžu těšit a ocením i to, že se z domova můžu pomocí prohlídky zase na místo kdykoliv vrátit.
Marcela Rajtarovánávštěvnice zámku
Díky virtuální prohlídce se mi daří na veletrhu obsadit mnohem více stánků, než tomu bylo v době, kdy jsem virtuální prohlídku nevyužíval. Řada vystavovatelů si svůj stánek na veletrhu zamluvila díky prohlídce místa, kterou mohli uskutečnit na mobilu nebo počítači.
Luboš Novotnýpořadatel veletrhu pro drobné živnostníky
Součástí mého hotelu je centrum pro vzdělávání. Přiznávám, že se mi ho příliš nedařilo obsazovat. Poté co jsem začal prostor ukazovat pomocí virtuální prohlídky, se mi hlásí více zájemců o pronájem. Musím přiznat, že jsem byl zpočátku skeptický, ale lidé se skutečně rádi podívají anonymně na místo dřív, než si ho osobně zamluví a využijí k pořádání své akce.
Břetislav Stonišprovozovatel centra pro vzdělávání
Virtuální prohlídky nám pomáhají lépe koordinovat veškeré práce na velkých stavbách, a to nejen uvnitř naší firmy, ale i v rámci spolupráce s ostatními firmami.
Pavel Mlčochmajitel stavební firmy v Praze
Naše firma staví rodinné domy na klíč. Léta praxe nás přesvědčila o tom, jaké plus je pro naše zákazníky virtuální prohlídka. Pomocí ní totiž můžeme na dálku informovat o tom, v jaké fázi se stavba momentálně nachází. Ocení to v průběhu stavebních prací obě strany a navíc vám tato technologie dodává prestiž.
Antonín Prachařmajitel soukromé stavební firmy
Google 360° prohlídka je tím nejlepším magnetem na rodiče s dětmi. Než se do naší velké herny poprvé vydají, mohou si ji předem prohlédnout pěkně ze všech stran a získat tak obraz o tom, že se tu jejich děti budou opravdu a dlouho bavit. A navíc Google vás bude potom mít rád při vyhledávání.
Alena Párováprovozovatelka dětské herny
Virtuální prohlídku jsme v našem obchodě s nábytkem využili hlavně proto, abychom ukázali našim návštěvníkům, jak to u nás vypadá a na jaký sortiment se především zaměřujeme. Odkudkoliv se k nám mohou podívat a prohlédnout si prostor ze všech úhlů. Nechali jsme udělat i Google Street View 360° prohlídku, která zabírá naše soukromé parkoviště. Je tak na první pohled jasné, že se k nám bez problému najednou dostane a pohodlně zaparkuje opravdu hodně návštěvníků.
Stanislava Pavlíkováprovozovatelka obchodu s nábytkem
V našem call centru sázíme na přátelské prostředí a jsme jako jedna velká rodina, která si navzájem pomáhá. Když hledáme nové členy týmu, chceme, aby se k nám nejdřív podívali online na což je virtuální prohlídka naprosto ideální! Zobrazí celý prostor od pracovních míst až po náš coffee bar nebo relaxační koutek a ten kdo sem potom přijde na pohovor, už má představu o pracovním prostředí a firemní kultuře.
Petra Šmahelovávedoucí call centra