Proč je tu Tomcraft

Jsme experti na virtuální prohlídky. Zdůrazníme silné stránky každého prostoru pro jeho efektivnější prezentaci.

Virtuální svět nás lákal už od chvíle, kdy jsme se v něm ocitli poprvé. Na virtuální realitě milujeme ten pocit, kdy se z jakéhokoliv prostoru najednou můžeme přenést úplně jinam a procházet se tam jako doma. Líbila se nám představa, že se zájemci o koupi nebo pronájem nemovitosti předem podívají na místo, kam by rádi vyrazili na osobní prohlídku. Virtuální prohlídka jim bude ale k dispozici 7 dní v týdnu, 24 hodin denně – a podívat se na ni mohou z pohodlí domova nebo třeba z oblíbené kavárny.

Hledali jsme marně, tak jsme se do toho pustili sami

Začali jsme hledat firmu, která virtuální prohlídky tvoří. Ale ouha! Propadli jsme menší frustraci, protože nikoho, kdo by za krátký čas odvedl kvalitní práci, jsme nenašli.

Pořídili jsme si vlastní 3D skener ze zahraničí a konečně dostali na český trh profesionální služby v této oblasti. Díky našim letitým zkušenostem v realitách a obchodu se teď můžete spolehnout na to, že pro vás odvedeme skutečně precizní práci. 

Od okamžiku skenování prostoru budete mít virtuální prohlídku ve finální podobě do 48 hodin u sebe.

Naše virtuální prohlídky = magnet na zákazníky

Zkušenosti nás přesvědčily o tom, že virtuální prohlídky působí jako magnet přesně na ty zákazníky, o které nejvíc stojíte. Toužíte-li přilákat pozornost více zájemců o vaše služby či produkty a k tomu navýšit tržby, nebo urychlit prodej, jste na správné adrese. Přesně to my s virtuální prohlídkou dokážeme!

Možná právě přemýšlíte, zda jsou námi zhotovené virtuální prohlídky vhodné právě pro vás. Věříme, že ano. Specializujeme se na:

  • realitní trh zabývající se prodejem i pronájmem nemovitostí
  • stavebnictví
  • firemní prostory
  • veletrhy a konference
  • hotelnictví, ubytovací zařízení
  • památky a turismus
Tablet se zobrazením 3D scanu nemovitosti

Skenování nechte od A až po Z na nás

Robin Dvořák používá scanovací kameru pro virtuální prohlídku

S tvorbou virtuální prohlídky nebudete mít vy osobně žádnou práci. Snad bychom vás poprosili jen o drobný úklid a vpuštění dostatku světla do interiéru. O to, aby výsledek lahodil oku, se už postaráme my.

Součástí naší práce je totiž mimo jiné fotostaging. Jeho cílem je dokonale vyladit interiér skenované nemovitosti, aby co nejvíce zaujal a okouzlil na první pohled. Pracujeme s osvětlením, různými dekoracemi, měníme kompozice atd. Nechte nás „čarovat“ ve vašem prostoru a uvidíte sami, že budete s výsledkem spokojeni – stejně jako řada našich předchozích klientů.

Dojedeme za vámi kamkoliv

Působíme především Praze a ve středních Čechách. Pokud se nacházíte někde jinde, napište nám a individuálně se domluvíme. Rádi k vám zavítáme, ať jste, kde jste.

Robin Dvořák u auta před přípravou scanování nemovitosti

Co o nás říkají klienti

Tomcraft doporučuji. Sama jsem vyzkoušela jejich služby a můžu říct, že odvedli skvělou práci za překvapivě krátkou dobu. Výsledkem je krásná virtuální prohlídka, kterou využívám na více místech, nejen v inzerci.
Markéta Salovovámajitelka restaurace v Praze
Chtěl bych poděkovat pracovníkům Tomcraftu, kteří mně (potažmo mé nemovitosti) věnovali tolik péče! Jejich práce není jen o natočení prostoru. Dokážou ho před skenováním upravit tak, že vypadá fakt nádherně.
Aleš Kalouspronajímatel bytu v Ústí nad Labem
+420 605 117 525
podpora@tomcraft.cz
Rybná 716/24, Staré Město, 110 00 Praha 1